Gwarancja Jakości -

W przypadku OKNOPLAST-Kraków, świadectwem najwyższej jakości jest europejski certyfikat Q-Zert wydany przez prestiżowy niemiecki Instytut ift Rosenheim, który firma otrzymała jako pierwszy producent w Polsce. Krakowska firma jako pierwsza rozpoczęła także produkcje zgodnie z nową europejską norma EN 14351-1:2006 "Okna i drzwi". Produkcja niezgodna z nową normą oznaczać będzie wkrótce, że dana firma wprowadza na rynek okna niezgodnie z prawem.



Gwarancja Funkcjonalności -

OKNA z Krakowa jako nieliczne w kraju są wykonane w systemie zgodnym z rygorystyczną niemiecką normą DIN narzucającą odpowiedni kształt komor, w tym m.in. 3 mm grubość wszystkich ścianek zewnętrznych profili. Gwarantuje to Klientowi wysoką trwalość okien, a w szczególności odporność profili na częste w naszym klimacie duże dobowe wahania temperatur.



Gwarancja Estetyki -

Piękne i estetyczne okna to wizytówka domu, jednak tylko właściwy ich dobór zagwarantuje satysfakcjonujący efekt końcowy.



Gwarancja Bezpieczeństwa -

Bezpieczeństwo to zarówno względy antywłamaniowe, a także pewność właściwego zakupu.



Montaż i Eksploatacja -

Własna, przeszkolona grupa montażowa dokłada starań by wykonywać należycie swoją prace zgodnie z zaleceniami oraz oczekiwaniami klientów. Do montażu okien używają materiały najwyższej jakości; dotyczy to pianki, silikonów, śrub itp. Podczas wymiany okien starannie zabezpieczają stanowisko pracy, dbając o to by chronić mienie klienta. Badania w Polsce dowodzą, że ponad połowa reklamacji użytkowników okien związana jest z nieprawidłowym montażem lub późniejszą złą obsługą.


Aktualne Promocje:

profil Platinum [dalej]

Copyright 2012-2014 KRAM-PLAST Katarzyna, Andrzej Kramarek